Știri & evenimente

Anunt ocupare post CDA 2022

Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, cu sediul în localitatea Cluj-Napoca, str. Memorandumului, nr.28, jud. Cluj, organizează concurs pentru ocuparea în sistem “plata cu ora” a următoarelor fracțiuni de posturi didactice vacante în cadrul Departamentului de Inginerie Electrica, Electronica si Calculatoare al Facultății de Inginerie.

Mod desfasurare activitati didactice semestrul 2

Scenariul de desfasurare a activitatilor didactice votat ieri in sedinta de senat este cel hibrid, ca si in semestrul 1, adica cursurile se vor desfasura online si restul activitatilor se vor sustine fizic

Concurs posturi didactice 2021-2022 sem. I

Anunt ocupare post CDA 2021